Під Адміністрацією президента лишились ночувати 5 родичів українських заручників на Донбасі, після розмови з радником міністра СБУ Юрієм Тандітом.

Як повідомляє кореспондентка Громадського, родичі вимагають, щоб заручників терміново обміняли. Зранку свої вимоги оголосили під час акціі Надії Савченко. А надвечір – розпочали голодування і намагались встановити намет.

Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт прийшов запівніч на зустріч до родичів і у закритому форматі обговорив деталі можливого звільнення, але пояснив, що обмін за умов пікетувальників неможливий.

Родичі полонених, Надія та Віра Савченко, помічники нардепа від «Батьківщини» лишились ночувати в авто, що, за словами помічників Савченко, надали активісти спілки десантників України.

«За всієї поваги до родичів, ми не будемо розглядати передусім їхніх полонених, а всіх разом. Варіант «всіх на всіх» виконуватимемо лише у межах Мінських домовленостей», – сказав Тандіт після спілкування з мітингувальниками.

Нагадаємо, що 8 серпня у Києві під будівлею Адміністрації президента відбувся мітинг родичів українців, які перебувають у полоні в Росії та на окупованому Донбасі.

Раніше Савченко оголосила голодування через бездіяльність влади щодо звільнення українців з полону

Поділитись: