Нападник туринського «Ювентуса» Кріштіану Роналду пропустить матчі збірної Португалії у 2018 році. Але це не пов’язано зі звинуваченнями у зґвалтуванні.

Нападник туринського «Ювентуса» Кріштіану Роналду пропустить матчі збірної Португалії у 2018 році. Але це не пов’язано зі звинуваченнями у зґвалтуванні. 

Уточнення: у попередній редакції новини повідомлялося з посиланням на Associated Press, що Роналду відсторонили від ігор за збірну після обвинувачень у зґвалтуванні.

Однак рішення щодо неучасті Роналду у найближчих матчах Португалії не пов’язано з цими обвинуваченнями.

Напередодні футболіст зустрівся з головним тренером збірної Фернанду Сантушем та президентом місцевої федерації Фернанду Гомешем, повідомляє португальське видання Record.

Наставник португальців наголосив, що це рішення погоджене як збірною, так і Роналду. Під час бесіди із журналістами він жодного разу не згадав історію зі зґвалтуванням. Також Сантуш додав, що у 2019 році Роналду повернеться до команди.

На запитання журналістів щодо цих обвинувачень, головний тренер португальців відповів, що добре знає Роналду і упевнений, що той не здатний на зґвалтування.

Слід зазначити, що на початку цього сезону Роналду сам попросив збірну Португалії не викликати його на вересневі матчі, аби він міг швидше адаптуватися в новому клубі — італійському «Ювентусі». Публікація Der Spiegel, у якій американка Кетрін Майоргі звинувачує футболіста у зґвалтуванні, вийшла значно пізніше.

Нагадаємо, американка Кетрін Майоргі в інтерв'ю Der Spiegel заявила, що футболіст Кріштіану Роналду зґвалтував її у 2009 році.

Жінка розповіла, що у 2009 році, коли вона працювала моделлю, вона пішла до клубу, де познайомилася з Роналду та його компанією. 

У клубі Роналду запросив Кетрін та її подругу на вечірку до пентхаусу в готелі Palms Casino Resort. У номері всі вирішили піти у джакузі, але Майоргі пішла у ванну, аби перевдягнутися. За її словами, саме там Роналду почав домагатися її. 

Жінка розповідає, що потім футболіст затягнув її у спальну і зґвалтував неприроднім шляхом. 

Футболіст спростовує звинувачення та заявив, що подав позов до суду проти видання, яке оприлюднило звинувачення жінки.

Поліція Лас-Вегаса повідомила 1 жовтня, що відновила справу за звинуваченням на адресу Кріштіану Роналду у зґвалтуванні. Поліція пояснила, що відновила розслідування, адже воно було розпочате у 2009 році — відповідно до заяви жінки, яка називає себе жертвою зіркового футболіста.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile