Війна

Росавіація звинуватила Україну в плануванні «ракетних стрільбищ» у повітряному просторі РФ

25 листопада, 2016 20:50
Війна/Росавіація звинуватила Україну в плануванні «ракетних стрільбищ» у повітряному просторі РФ
Зберегти
Вигляд
Федеральне агентство повітряного транспорту РФ заявило, що 1-2 грудня Україна ніби збирається провести «ракетні стрільби» у повітряному просторі Росії

Федеральне агентство повітряного транспорту РФ заявило, що 1-2 грудня Україна ніби збирається провести «ракетні стрільби» у повітряному просторі Росії.

Про це повідомляє прес-служба Росавіації.

«24 листопада 2016 року Україна зробила авіаційне повідомлення про активацію небезпечних зон в повітряному просторі РФ у зв'язку з планованими 1 і 2 грудня 2016 року ракетними стрільбами», — йдеться у повідомленні Росавіації.

Крім того, за твердженням Росавіації, Україна нібито не погоджувала свої плани з російською стороною.

Також Росавіація вимагає від України негайного скасування «навчання».

«Росавіація вимагає від української сторони скасування випущених повідомлень, і вважає неприпустимими спроби встановлення заборонених зон в суверенному повітряному просторі Російської Федерації і наполягає на безумовній необхідності попередньої координації з компетентними російськими органами і провайдером аеронавігаційного обслуговування дій по встановленню заборонених зон в повітряному просторі над відкритим морем в зоні відповідальності Російської Федерації», — йдеться у повідомленні Росавіації.

Представник Генштабу українських збройних сил Владислав Селезньов заявив, що не стане коментувати повідомлення Росавіації.

Пов`язані новини