УКРАЇНА

Roshen: Путін не дає продати Липецьку фабрику

УКРАЇНА/Roshen: Путін не дає продати Липецьку фабрику
Зберегти
Вигляд

У корпорації Roshen стверджують, що російська влада не дає їм можливості продати Липецьку кондитерську фабрику. Про це заявив президент Roshen В'ячеслав Москалевський.

«Виступ Путіна лише підтвердив для нас те, що ми і так знали ще з 2014 року — за всіма перевірками, кримінальними справами та арештом майна, через яке ми не можемо продати фабрику, стоїть він», — сказав Москалевський, цитує його прес-служба.

«Він тримає наші Липецькі активи  в заручниках на своїй території, а ми виводимо всі дивіденди, отримані від них, і вкладаємо їх в благодійні проекти і наше виробництво в Україні», — додав він.

Нагадаємо, 27 жовтня президент Росії Владімір Путін заявив, що фабрика Roshen у Липецькій області, яка належить президентові України Петру Порошенку, продовжує працювати, незважаючи на певні труднощі.

Корпорація Roshen отримала і вивела в Україну дивіденди від Липецької фабрики у розмірі 72,06 мільйонів доларів протягом 2014-2016 років.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст, однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.

 

Пов`язані новини