Коментуючи отруєння екс-російського розвідника, міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон оголосив про нові заходи захисту від хімічної зброї.

Коментуючи отруєння екс-російського розвідника, міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон оголосив про нові заходи захисту від хімічної зброї.

Про це повідомляє BBC.

Відомий своєю жорсткою позицією щодо Москви, глава Міноборони Британії порадив Росії «забратись та замовкнути».

Говорячи про заходи, які будуть вжиті для захисту від актів хімічних атак у майбутньому, Вільямсон оголосив про будівництво в Британії нового центру із захисту від хімічної зброї.

Об’єкт, вартістю у 48 мільйонів фунтів стерлінгів (приблизно $67 млн) розміститься на території науково-технічної лабораторії Міноборони Британії у графстві Уілтшир.

«Якщо ми мали сумніви в тому, яку загрозу становить Росія для наших громадян, то варто лише поглянути на шокуючий приклад її безвідповідального нападу на Солсбері», — заявив міністр.

Міністра оборони Великої Британії Гевіна Вільямсона було призначено в листопаді 2017 року. Він відомий як один з найбільш жорстких критиків Росії в британському уряді.

Нагадаємо, що 14 березня прем’єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів, у зв'язку із можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. 

Під час обговорення можливих санкційних заходів проти Росії, очільник МЗС Британії оголосив про санкції проти найближчого оточення Путіна.

В Росії ж оголосили про видворення британських дипломатів у відповідь на заходи, запроваджені Об'єднаним Королівством.

Уряд Британії відмовляється від купівлі російського газу та шукає нових постачальників.

Поділитись: