Політика

Росія чекає від Трампа скасування санкцій

9 листопада, 2016 14:53
Політика/Росія чекає від Трампа скасування санкцій
Зберегти
Вигляд
Росія чекає на те, що новообраний президент США Дональд Трамп скасує антиросійські санкції та перезавантажить відносини між Росією та США

Росія чекає на те, що новообраний президент США Дональд Трамп скасує антиросійські санкції та перезавантажить відносини між Росією та США.

Про це повідомляє ТАСС.

«Я думаю, що Трамп, як прагматична людина, скасує антиросійські санкції, які завдають шкоди й американському бізнесу також. Тому товарообіг і фінансово-економічні відносини між Росією та США, Росією та Заходом в цілому, відновляться і будуть рости вже в залежності від чисто економічної кон'юнктури», — сказав Радник президента РФ Сергій Глазьєв.

За його словами, результати американських виборів говорять про те, що американці не хочуть війни.

Він також вважає, що перезавантаження у відносинах Росії та США відбудеться, адже вся зовнішньополітична діяльність попередньої адміністрації США була орієнтована на агресію проти Росії з метою збереження американської гегемонії.

«Ця агресія, можна сказати, провалилася», — додав Глазьєв.

Він також зазначив, що економічно США програли Китаю, тому зараз важливо забезпечити перехід до багатополярного світу без подальшої ескалації військово-політичної напруженості. І розрядка відносин між США і Росією є необхідною для цього умовою.

Раніше президент Російської Федерації Владімір Путін заявив, що Росія готова почати відновлення відносин з США.

Пов`язані новини