ENRU

Росія через «критику в Україні» запросила до себе пілота, який «наосліп» посадив літак

Міністерство закордонних справ Росії запросило до себе українського пілота Олександра Акопова, який фактично «наосліп» посадив пошкоджений градом пасажирський літак у Стамбулі. Причиною запрошення російська сторона називає «критику на Батьківщині».

Про це йдеться у повідомленні відомства.

«Олександр Акопов піддався різкій критиці в Інтернеті за нібито симпатії до Росії. Приводом стала фотографія в профілі Акопова у Facebook — зображення являє собою колаж з фотографій Міністра закордонних справ Росії Лаврова і льотчика Акопова», — заявляють у Росії.

У відомстві подякували українського пілоту за професіоналізм та додали: «Якщо далі Вас будуть критикувати на Батьківщині, приїжджайте — завжди Вам раді».


Фото з профілю Акопова у Facebook

Нагадаємо, що капітан українського літака Олександр Акопов здійснив посадку в аеропорту Ататюрка у Стамбулі фактично «наосліп» у складних погодних умовах після того, як лайнер було пошкоджено градом.

За таких погодних умов літак Airbus A320 з українською реєстрацією UR-AJC авіакомпанії AtlasGlobal Ukraine вилітав з Стамбула в Ерджан (Північний Кіпр) з 121 пасажиром і 6 членами екіпажу на борту.

Порошенко нагородив українського пілота орденом «За мужність».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram