Політика

Росія готує позов до англійського суду через невиплату «боргу Януковича»

Політика/Росія готує позов до англійського суду через невиплату «боргу Януковича»
Зберегти
Вигляд

Міністерство фінансів Російської Федерації готує позов до англійського суду через невиплату Україною 3 мільярди кредиту.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Мінфіну РФ.

«1 січня 2016 року Мінфін Росії повідомляє, що Україна не здійснила платіж у загальній сумі 3,075 млрд доларів США в рахунок погашення і обслуговування належних Росії облігацій зовнішніх державних позик протягом пільгового періоду, який закінчився 31 грудня 2015 року», - йдеться в заяві.

На думку РФ, «в даний час Україна перебуває у стані дефолту по цих облігаціях».

Також відомство звернулось в компанію «The Law Debenture Corporation plc» і таким чином, ініціювало процедури, необхідні для негайного початку судового розгляду з Україною, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Росія свого часу відмовилася від пропозиції України в рамках боргової операції і не висувала офіційного зустрічної пропозиції щодо реструктуризації єврооблігацій на $ 3 млрд. Про це повідомив урядовий уповноважений питань управління щодо державних боргів Віталій Лісовенко.

Також, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк раніше заявив, що Україна вводить мораторій на виплату так званого «боргу Януковича» у $3 млрд.

/ фото molbuk.ua

Пов`язані новини