Голова МЗС Росії запропонував президенту Владіміру Путіну дати еквівалентну відповідь на висилку із США 35 російських дипломатів

Голова МЗС Росії запропонував президенту Владіміру Путіну дати еквівалентну відповідь на висилку із США 35 російських дипломатів.

Про це повідомляє «Интерфакс».

«Ми, звичайно ж, не можемо залишити подібні витівки без відповіді, взаємність — це закон дипломатії в міжнародних відносинах», — пояснив своє рішення Лавров.

«Російський МЗС спільно з нашими колегами з інших відомств вніс пропозиції на розгляд президента РФ про те, щоб оголосити персонами нон-грата 31 співробітника посольства США в Москві і чотирьох дипломатів з генерального консульства США в Санкт-Петербурзі», — додав він.

Як повідомляли CNN, російська влада розпорядилась закрити англо-американську школу в Москві, де навчаються діти дипломатів із США, Великої Британії, Канади та інших країн.

Про це розповів виданню американський посадовець на умовах анонімності.

Російське МЗС заперечує таку інформацію. Про це написала в мережі Facebook речниця зовнішньополітичного відомства Марія Захарова.

«Це брехня. Мабуть, Білий дім зовсім з'їхав з глузду і почав придумувати санкції проти своїх же власних дітей», — написала вона.

Американський чиновник також повідомив CNN про закриття будинку відпочинку американського посольства у Срібному борі.

Міністр закордонних справ Росії Лавров підтвердив таку інформацію. Він запропонував заборонити американським дипломатам користуватися посольською дачею в Срібному бору і складом на вулиці Дорожня в Москві.

Раніше повідомлялося, що США висилають 35 російських дипломатів.

Нагадаємо, США ввели нові санкції проти Росії через кібератаки.

У свою чергу, в Кремлі назвали нові санкції проти РФ спробою підірвати позиції Трампа. 

Поділитись: