У прокуратурі Нідерландів заявляють, що не отримували первинні радарні дані від російської сторони по катастрофі малазійського Boeing-777, який був збитий над Донецькою областю, не відповідають дійсності.

Про це сказав офіційний представник генпрокуратури Нідерландів Вім Де Браун в коментарі «Радіо ЄС – Європейська станція», передає «Європейська правда».

«Ні, ми досі нічого не отримували від РФ. Ніякої інформації з цього приводу вони нам не давали. Так, ми дійсно знаємо про нібито існування радарних даних, але як і ви, тільки із публікацій в газетах, публічних виступах представників РФ», – сказав Вім Де Браун.

Він також зазначив, що представники голландської прокуратури не збираються публічно спростовувати заяви представників МЗС РФ.

«Ні, ми цим не повинні займатися. Це вже справа МЗС Нідерландів», – додав представник прокуратури.

Раніше речниця МЗС РФ Марія Захарова заявила, що за кілька днів до оприлюднення звіту слідчої групи Joint Investigation Team)по катастрофі МН17, Росія надала первинні данні з радарів, а експерти, нібито, проігнорували цю інформацію.

Згідно із офіційним звітом слідчої комісії у справі, оприлюдненому 28 вересня, «Боїнг» МН17 був збитий з російського «Буку» з окупованої території Донбасу.

Крім того, слідство визначило імена 100 причетних до аварії «Боїнга» МН17.

Пізніше МЗС Росії висловило послу Нідерландів невдоволеність проміжними результатами розслідування катастрофи малайзійського «Боїнга» MH17.

В свою чергу, у російському дежконцерні «Алмаз-Антей», що виробляє серед іншого комплекси «Бук», припускають, що ракету, якою був збитий «Боїнг» МН17 на Донбасі, могли випустити помилково.

Поділитись: