Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки.

Росія не скасує санкції щодо Євросоюзу, які були запровадженні у відповідь, поки не будуть виконані Мінські угоди про врегулювання збройного конфлікту в Донбасі.

Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки.

«Ми теж хочемо, щоб Мінські домовленості виконувалися, і ми своїх санкцій проти Євросоюзу не скасуємо, поки Мінські домовленості не будуть виконані. Це теж треба розуміти», – сказав Лавров.

При цьому він знову заявив про необхідність прямого діалогу Києва з бойовиками самоназваних «ЛНР» і «ДНР».

У своєму виступі Лавров також заявив, що нібито «розширення НАТО призвело до зростання небувалого за останні 30 років рівня напруженості в Європі». При цьому він додав, що Росія не припиняла співробітництва з Альянсом, а крім того, прагне встановлення прагматичних відносин із США.

Раніше під час виступу на конференції віце-президент США заявив про відповідальність Росії за конфлікт на Донбасі. А канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила про відсутність формальних підстав для реалізації політичної частини Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Читайте також:«Ми хочемо свободи — Росія хоче покарати за це»: промова Порошенка у Мюнхені.

Нагадаємо, 14 лютого прес-секретар Білого дому Шон Спайсер повідомив, що Трамп чекає від Росії повернення Криму і сприяння в деескалації ситуації в Україні.

Пізніше у Твіттер президент США зазначив, що Росія окупувала Крим через «м’якотілість» Обами

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: