Війна

Росія не вносила пропозицій щодо виконання Мінських угод — Клімкін

Війна/Росія не вносила пропозицій щодо виконання Мінських угод — Клімкін
Зберегти
Вигляд
lead

Представники Росії не вносили пропозицій щодо проекту «дорожньої карти» виконання Мінських угод  для припинення війни на Донбасі.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час Ялтинської Європейської стратегії у Києві, передає кореспондентка Громадського.

«Лавров (голова МЗС Росії – ред.) говорив про якісь «дорожні карти», але ніяких проектів від російської сторони ми не отримували. Тому, коли в рамках Нормандського формату Росія представить такий свій проект, тоді ми про це буде розмовляти», — заявив Клімкін.

За його словами, Україна, Німеччина і Франція на сьогоднішній день вже розробили відповідний проект і тепер важливо переконати Росію погодитися з логікою цього документа.

«У нас є логіка і тимчасових рамок, і наповнення. І зараз для нас дуже важливо, щоб ми реально змусили Росію погодитися з цією логікою з точки зору змістовного наповнення, а також погодитися з часовими рамками», — сказав міністр.

Після цього, за його словами, цей документ буде обговорюватися в Мінську. «У Мінську буде обговорюватися вже практична імплементація. Політичне наповнення — це справа нормандського формату», — уточнив Клімкін.

Читайте також: Я не бачу строків завершення війни на Донбасі — Леонід Кучма

Пов`язані новини