Війна

Росія планує відмовитися від «гуманітарної допомоги» Донбасу з 2019 року — РБК

15 вересня, 2017 08:26
Війна/Росія планує відмовитися від «гуманітарної допомоги» Донбасу з 2019 року — РБК
Зберегти
Вигляд
Уряд Росії має намір відмовитися від «гуманітарної підтримки» окупованого Донбасу на користь фінансування проектів у Криму і Калінінграді.

Уряд Росії має намір відмовитися від «гуманітарної підтримки окремих територій» на користь фінансування проектів в анексованому Криму і Калінінграді.

Під «окремими територіями» мається на увазі Донбас, повідомляє російське видання РБК з посиланням на свої джерела.

Доручення Мінфіну Росії «виключити з проекту федерального бюджету на 2018 рік і на плановий період 2019 і 2020 років в повному обсязі витрати на надання в 2019-2020 роках гуманітарної підтримки окремим територіям» було дано за підсумками наради у віце-прем'єра Дмитра Козака.

У Мінекономрозвитку і Кремлі відмовилися коментувати можливе скорочення фінансування самопроголошених республік.

Росія відкрито підтримує бойовиків самопроголошених Донецької і Луганської народних республіках із самого початку війни на Донбасі.

З серпня 2014 року направляє в зону бойових дій на Донбас так звані «гуманітарні конвої».

Митну та прикордонну служби України не допускають до огляду цих вантажівок. Українська сторона заявляла про отримання доказів того, що в цих вантажівках серед ящиків з продуктами харчування була зброя, боєприпаси і протитанкові гранати.

У МЗС України неодноразово вимагали від РФ припинити порушення суверенітету України під приводом доставки так званої «гуманітарної допомоги».

Крім регулярних гуманітарних конвоїв Москва також веде з «ДНР» і «ЛНР» зовнішню торгівлю і забезпечує Донбас світлом, водою і газом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини