Росія почала навчання у Чорному та Каспійському морях

default/Росія почала навчання у Чорному та Каспійському морях
Зберегти
Вигляд

Російські військові кораблі в рамках перевірки боєготовності військ Південного військового округу відпрацьовують пошук підводних човнів умовного противника і мін в Чорному і Каспійському морях.

Про це повідомило управління прес-служби і інформації Міноборони Росії.

«В рамках перевірки бойової готовності військ Південного військового округу корабельні нейтральні групи зі складу з'єднань мінно-тральних кораблів, корабельні пошукові ударні групи і корабельні ударні групи Чорноморського флоту і Каспійської флотилії приступили до виконання завдань із забезпечення сприятливого оперативного режиму в морських районах Чорного і Каспійського морів», — йдеться в повідомленні.

За даними відомства, корабельні нейтральні групи відпрацьовують пошук мін і мінних постановок, взаємодіючи з літаками морської авіації, в тому числі відпрацьовуються пошук і тралення мін з використанням електромагнітних, акустичних та контактних тралів.

При цьому пошук і тралення мін ведуться в фарватерах на виході з баз за маршрутами переходу і розгортання різнорідних угруповань кораблів, корабельних ударних і пошукових ударних груп.

Раніше, Росія почала раптову перевірку боєготовності військ.