Війна

Росія продовжує звинувачувати Бельгію в авіаударах у Сирії

Війна/Росія продовжує звинувачувати Бельгію в авіаударах у Сирії
Зберегти
Вигляд
lead

Міністерство закордонних справ Росії викликало посла Бельгії в Москві Алекса ван Меувена через заперечення бельгійською стороною звинувачень у бомбардуванні Алеппо.

Про це повідомляє МЗС Росії.

Повідомляється, що заступник міністра Владімір Тітов висловив бельгійському послу своє здивування через реакцію бельгійської сторони на російські звинувачення. МЗС Росії стверджує, що має докази факту нанесення авіацією Бельгії ударів, в результаті яких загинули цивільні особи.

Згідно з повідомленням, детальні відомості щодо технічних аспектів польоту двох бельгійських літаків F-16 були передані Міністерством оборони Росії військовому аташе Бельгії в Москві.

Нагадаємо, за твердженням Міноборони Росії, 18 жовтня відбувся наліт бельгійської авіації на село Хассаджек, що на північ від Алеппо. В результаті бомбардування загинуло шість цивільних осіб, ще четверо отримали поранення.

У зв’язку з цим звинуваченням Міністерство закордонних справ Бельгії викликало російського посла для пояснень. Міністерство оборони Бельгії заперечило можливість нанесення авіаударів.

Пов`язані новини