УКРАЇНА

Росія розв’язала кримінальний терор проти кримських татар – адвокат

УКРАЇНА/Росія розв’язала кримінальний терор проти кримських татар – адвокат
Зберегти
Вигляд

Адвокат кримського політв’язня Ахтема Чийгоза Ніколай Полозов впевнений, що російська влада розпочала кримінальний терор проти кримськотатарського народу. Про це Полозов розповів в ефірі Громадського.

«Зараз ми бачимо сплановану роботу репресивного характеру щодо кримських татар. У цьому напрямку працюють не лише  державні органи, але й провладний кримінал. По відношенню до кримських татар розв’язаний кримінальний терор. У всіх на слуху викрадення Ервіна Ібрагімова. Також була спроба нападу на дружину Ахтема Чийгоза», — сказав захисник.

За його словами, адвокати кримських татар приїхали до Києва, щоб обговорити з вищим керівництвом України шляхи вирішення утисків кримськотатарського народу.

Нагадаємо, Ахтема Чийгоза затримали 29 січня 2015 року представники Слідчого комітету РФ у Сімферополі. Його звинувачують у справі про «організацію і участь у масових заворушеннях 26 лютого 2014 року».

26 травня у анексованому Бахчисараї зник член Координаційної Ради Всесвітнього конгресу кримських татар Ервін Ібрагімов. 

Про численні обшуки та затримання кримських татар читайте в матеріалі Громадського «Гарячий травень 2016-го».

Також дивіться ексклюзивне інтерв'ю батьків фігуранта так званої «справи 26 лютого», члена Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза.

Пов`язані новини