УКРАЇНА

Росія руйнує окупований Керченський півострів – екологи

УКРАЇНА/Росія руйнує окупований Керченський півострів – екологи
Зберегти
Вигляд
lead

Росія знищує природу окупованого нею Керченського півострова у Криму, проводячи військові навчання з бомбардуваннями території.

Про це повідомляє міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина».

«Донедавна Керченський півострів лишався найменш освоєною частиною Криму. Сьогодні територія потерпає від наслідків військових навчань. Російські війська заснували потужний військовий полігон, в т.ч. для бомбометання»,–йдеться у повідомленні організації.

Експерти благодійної організації також вважають, що намір створення транспортного сполучення через Керченський міст та інша подібна діяльність Росії остаточно зруйнує природу території.

«Найбільшою, поки нереалізованою загрозою для природи Керченського півострова, лишається намір створення транспотного сполучення через Керченський міст. Спорудження зазначеного об’єкту призведе до перетворення Керченського півострова на транзитну зону і стане причиною масштабної розбудови інфраструктури. Уявити майбутнє території за таких умов просто неможливо»,–зазначають експерти організції.

Екологи розцінюють останні події на Керченському півострові як загрозу техногенної катастрофи.

Нагадаємо, раніше проголошений Росією глава Криму Сергєй Аксьонов заявив, що кошторис на будівництво Керченського моста зріс з 5,6 млрд рублів до 7 млрд.

Нагадаємо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій.

Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Пов`язані новини