ENRU

Росія відкликає посла у США Кисляка через розслідування його зв’язків з радниками Трампа

F2da4608fe34d2f71
Сергій Кисляк - надзвичайний і повноважний посол Російської Федерації в Сполучених Штатах Америки разом з президентом США Дональдом Трампом Фото: twitter.com/RusEmbUSA

Росія відкликає свого посла у Сполучених штатах Сергія Кисляка через розслідування ФБР і Конгресу щодо його контактів з радниками президента Дональда Трампа під час президентської кампанії у 2016 році.

Про це з посиланням на три джерела повідомляє Buzzfeed News.

«Він може побути деякий час в стороні», — повідомив чиновник з США.

Зазначається, що відкликання Кисляка вже давно очікувалося, однак Москва не підтверджувала конкретної дати. У той же час 11 липня на бізнес-раді США-Росія відбудеться так звана «прощальна» вечірка з цього приводу.

Прес-секретарка російського Міністерства закордонних справ Марія Захарова заявила, що Кисляк «який працював в США протягом 9 років, увійде в історію двосторонніх відносин як людина, яка зробила все можливе для їхного розвитку навіть у найважчі моменти».

Раніше телеканал CNN повідомляв, що Росія намагалася вплинути на вибори президента США не лише за допомогою через хакерських атаки, але й спробами проникнути в президентську кампанію Дональда Трампа через його радників.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram