Політика

Росія відкрила кримінальну справу за фактом обстрілу школи у Донецьку

Політика/Росія відкрила кримінальну справу за фактом обстрілу школи у Донецьку
Зберегти
Вигляд

Головним слідчим управлінням Слідчого комітету Росії за фактом артилерійського обстрілу школи в місті Донецьку порушено кримінальну справу за ознаками «вбивства, вчиненого за обтяжливих обставин; застосування заборонених засобів і методів ведення війни». Про це йдеться на сайті СК Росії.

За версією слідства, «5 листопада 2014 близько 17:00 години військовослужбовці Збройних сил України та Національної гвардії за вказівкою командирів та посадових осіб Міністерства оборони України, Збройних сил України та Національної гвардії України здійснили прицільний артилерійський обстріл з важких видів озброєння середньої школи №63, розташованої по вулиці Степаненка в місті Донецьку. В результаті загинули двоє неповнолітніх, і ще трьом місцевим жителям завдано шкоди здоров'ю різного ступеня тяжкості», - йдеться у повідомленні.

Проте, вочевидь, СК Росії не має точних даних, адже, за офіційно підтвердженою інформацією, загинуло двоє підлітків, а постраждали не троє, як кажуть російські слідчі, а четверо.

Також, згідно з аналізом траєкторії польоту снаряда, він прилетів з боку Макіївки, яка наразі цілком перебуває під контролем бойовиків.

Пов`язані новини