ENRU

Росія викликала американського посла через заплановані обшуки у дипвідомстві у США

Міністерство закордонних справ Росії викликало американського дипломата в Москві Ентоні Годфрі, щоб висловити йому протест проти планів влади США провести обшуки у дипустанові у Вашингтоні.

Про це йдеться у заяві МЗС РФ.

«В МЗС Росії був викликаний радник-посланник посольства США в Москві Ентоні Годфрі. Йому вручено ноту протесту в зв'язку з наміром американської влади влаштувати обшук в Торговому представництві РФ в Вашингтоні», — йдеться у заяві.

У МЗС Росії заявили, що влада США нібито має провести нелегітимний огляд дипломатичних приміщень Росії без присутності російських офіційних осіб.

В установі вважають, що влада США повинна припинити «грубе порушення міжнародного права».

«Залишаємо за собою право на заходи у відповідь на основі взаємності», — наголосили російські дипломати.

Нагадаємо, у четвер, 31 серпня США відповіли на скорочення у Росії штату американських дипломатів. Вашингтон оголосив про вимогу закрити генконсульство Росії у Сан-Франциско. Крім того, США вимагають зменшити кількість диппредставництв у Вашингтоні та Нью-Йорку.

Нагадаємо, 30 липня президент Росії Володимир Путін заявив, що 755  американських дипломатів повинні будуть покинути РФ.

Путін зробив таку заяву у відповідь на санкції проти РФ, які підтримав Сенат США. Перед цим законопроект з посиленням санкцій щодо трьох країн схвалила Палата представників.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram