Світ

Росія заблокувала засідання Радбезу ООН з прав людини у Сирії

20 березня, 2018 07:25
Світ/Росія заблокувала засідання Радбезу ООН з прав людини у Сирії
Зберегти
Вигляд
Росія заблокувала проведення засідання Ради безпеки Організації Об'єднанних Націй з прав людини у Сирії.

Росія заблокувала проведення засідання Ради безпеки Організації Об'єднанних Націй з прав людини у Сирії.

Про це повідомляє Reuters.

«Ми не бачимо жодних підстав для цього засідання, оскільки права людини не є предметом порядку денного Ради безпеки», — заявив заступник постійного представника Росії при ООН Геннадій Кузьмін.

Франція та шість інших членів Ради безпеки закликали до зустрічі, на якій повинна бути представлена доповідь комісара ООН з прав людини Зейда Раад аль-Хусейна.

«Наша рада має володіти всією необхідною інформацією для розуміння будь-якої кризи, в тому числі даними про права людини. І особливо це стосується Сирії», — сказав посол ООН Франсуа Делатр.

Кузьмін попросив провести процесуальне голосування, і вісім делегацій проголосували за проведення зборів. Не вистачило одного голосу. Проти проголосували Китай, Болівія і Казахстан.

Як повідомлялося, унаслідок удару турецької авіації по лікарні в сирійському Афріні загинули 16 людей, десятки дістали поранення.

Раніше сенатор США від штату Нью-Джерсі Роберт (Боб) Менендес запропонував додати Росію до списку країн-спонсорів тероризму і посилити санкції проти Москви через отруєння у екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Пов`язані новини