Політика

Росія збирає війська біля українського кордону – прикордонники

Політика/Росія збирає війська біля українського кордону – прикордонники
Зберегти
Вигляд

Російська Федерація нарощує військову присутність біля українського кордону. Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

 «Спостерігається продовження нарощування  військової техніки та підрозділів ЗС РФ поблизу кордону.  Зокрема 2 колони автомобільної техніки (з інтервалом 50 км) рухалися з м. Ростов-на-Дону в напрямку м. Гуково (або м. Донецьк). У першій колоні – 10 автомобілів, 6 гармат, 2 гаубиці, 1 ЗУ 22 та близько 100 чоловік. У другій колоні – 18 автомобілів «Урал», які транспортують 8 танків та 10 БМП. Крім того було помічено 3 поліцейських «КамАЗи» (без номерних знаків), які рухалися в тому ж напрямку. На напрямку «Велика Писарівка» Сумського загону спостерігається рух військової техніки ЗС РФ з озброєними військовослужбовцями на напрямку н.п. Грайворон (РФ) – н.п. Писарівка (Укр)», – пишуть на сайті Держприкордонслужби.

За повідомленнями прикордонників російські війська обладнують артилерійські позиції поблизу українського кордону. «Російські військові обладнують артилерійські вогневі позиції в районах населених пунктів Матвєєв Курган, Куйбишево та Новошахтинськ», – повідомляє ДПСУ.

«На українсько-російському кордоні продовжуються спроби перешкоджання діяльності підрозділів Держприкордонслужби, функціонування пунктів пропуску та порушення режиму кордону, в тому числі нападу на прикордонні наряди та підрозділи сил АТО».

Офіційні представники США та ЄС вже неодноразово підтверджували інформацію про збільшення кількості російських військ поблизу українського кордону.   

Пов`язані новини