Росія провела раптову перевірку Тихоокеанського флоту на Камчатці, в рамках якої були проведені електронні запуски ракет, повідомили в Східному військовому окрузі РФ, пише ТАСС.

«В рамках раптової перевірки особовий склад ракетного з'єднання камчатської угруповання ТОФ провів електронні пуски. В ході перевірки ракетники на бойовій техніці зробили 40-кілометровий марш з пункту постійної дислокації, оперативно розгорнули пускові установки для боротьби з надводними кораблями і захисту морського узбережжя. Бойові розрахунки здійснили електронний пуск з протикорабельних ракетних комплексів «Редут» по загону кораблів умовного супротивника на відстані більше 100 км», – повідомив представник флоту.

Відзначається, що особливу увагу було приділено «протидії диверсійних груп умовного противника та зміні стартових позицій».

Крім того, зазначається, що у навчаннях задіяно понад 500 військовослужбовців і 90 одиниць автомобільної та спеціальної техніки.

Раніше Росія перекинула до окупованого Криму зенітно-ракетну систему великої дальності С-400 «Тріумф» для «участі в майбутніх маневрах «Кавказ-2016».

Поділитись: