Росія зірвала тижні зустріч у нормандському форматі, яка мала відбутися цього тижня на рівні заступників міністрів закордонних справ з питання виконання «Мінських домовленостей».

Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» із посиланням на джерело в МЗС України.

«Російські дипломати в заявах ЗМІ фактично відмовилися в останній момент (від зустрічі), мотивуючи тим, що у них ще відсутній порядок денний для обговорення. У нас навпаки - купа питань для обговорення. Два російських спецназівця в лікарні, російський ЗРК "Стріла-10" виявлений місією ОБСЄ, інтенсивність обстрілів наших міст зросла, гинуть мирні жителі і військові. Хіба цього не достатньо для обговорення?», – заявив співрозмовник видання.

Як він нагадав, в Мінську 12 лютого домовилися, що виконання домовленостей буде моніторити «Нормандська четвірка».

«І ми, і наші партнери з Німеччини та Франції готові до чергової оцінки досягнень та усунення перешкод на шляху до мирного врегулювання. При тому, що росіяни перетворюють такі зустрічі на розмови про все і ні про що, ми знаходимо в собі сили їх слухати і вести розмову, оскільки такі зустрічі все ж дають шанс на досягнення прогресу», – зазначили в МЗС.

Раніше у російському зовнішньополітичному відомстві заявляли, що місце та час чергової зустрічі четвірки «поки не визначені».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile