СПОРТ

Росіянам не дозволили пройти під національним прапором на закритті Олімпіади

25 лютого, 2018 13:32
СПОРТ/Росіянам не дозволили пройти під національним прапором на закритті Олімпіади
Зберегти
Вигляд
Міжнародний олімпійський комітет залишив у силі відсторонення Олімпійського комітету Росії від участі в зимових Іграх у Пхьончхані.

Міжнародний олімпійський комітет залишив у силі відсторонення Олімпійського комітету Росії від участі в зимових Іграх у Пхьончхані.

Про це повідомляє прес-служба МОК.

Таким чином, збірна олімпійських атлетів з Росії не зможе пройти під національним прапором на церемонії закриття Олімпіади 25 лютого.

Причиною продовження заборони МОК називаються два виявлених випадків порушення антидопінгових правил російськими спортсменами — керлінгістом Олександром Крушельницьким і бобслеїсткою Надією Сергєєвою.

«Відсторонення ОКР буде знято, коли підрозділ з допінг-контролю підтвердить, що додаткових випадків порушення антидопінгових правил членами делегації олімпійських атлетів з Росії не виявлено», — ідеться у повідомленні МОК.

Російську бобслеїстку Сергєєву дискваліфікували з Олімпіади через допінг — в її аналізах був знайдений заборонений препарат триметазидин.

Також Олександр Крушельницький зі своєю дружиною Анастасією Бризгаловою взяли «бронзу» у змаганнях змішаних пар з керлінгу. Обидві допінг-проби Крушельницького показали позитивний результат. Керлінгіста дискваліфікували. Пара втратила медаль, акредитацію та повернулася у Росію. 

Російські спортсмени виступають на Зимовій Олімпіаді-2018 під нейтральним прапором. Такі обмеження для країни запровадили після допінгового скандалу.

Пов`язані новини