Громадянку РФ Анастасію Лєонову, яку вночі випустили з Лук’янівського СІЗО, викликають до Служби безпеки України для вручення клопотання про обрання міри запобіжного заходу. Про це Громадському повідомив адвокат росіянки Віктор Губський.

«Так, вранці зателефонував слідчий СБУ Хлопотін Максим і попросив о 14:00 з’явитися до Служби Безпеки, щоб вручити Анастасії клопотання про обрання міри запобіжного заходу», - сказав Губський.

За словами адвоката, сторону захисту здивувало, чому правоохоронці викликали Лєонову у вихідний день.

«Ми не виключаємо, що у відношенні Анастасії можуть заявити про нові підозри, що стане підставою для її затримання», - зазначив Губський.

Нагадаємо, росіянка Анастасія Лєонова в ніч на неділю вийшла із Лук’янівського СІЗО у Києві, оскільки збіг термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Як відомо, 10 грудня співробітники СБУ затримали Лєонову. Їй інкримінують кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 258 «Втягнення у вчинення терористичного акту». Слідство підозрює її у спробах здійснити терористичні акти у Харкові та Києві.

Адвокат Лєонової неодноразово заявляв про факти порушень щодо його підзахисної під час затримання. Зокрема, що під час конвоювання на голову росіянці надягали мішок, а під час допитів слідчі відмовлялися знімати з неї наручники. Разом з тим, Тандіт заперечив інформацію про тортури над затриманою росіянкою Лєоновою.

Поділитись: