ENRU

Росіяни почали встановлювати загородження у прикордонному селищі на Луганщині

B0d57a5783221b955
Червоними стрілками позначено вулицю Дружби народів Мілового, через яку проходить кордон між Україною та Росією. Уздовж цієї вулиці росіяни зранку 31 серпня почали будувати паркан Фото: Скріншот з карти Google

Зранку 31 серпня росіяни почали встановлювати загородження у прикордонному районному центрі Мілове на півночі Луганської області.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Росіяни встановлюють загородження між українською та російською частинами селища Мілове, що на півночі Луганщини Фото надані Громадському

Паркан споруджують уздовж розділової смуги української та російської частин Мілового, на вулиці Дружби народів, що веде до центру селища.

Росіяни встановлюють загородження між українською та російською частинами селища Мілове, що на півночі Луганщини Фото надані Громадському

Раніше вулиця знаходилася у спільному користуванні російської та української сторони. Демаркації кордону не було з 1990 року.

Як зазначає кореспондент Громадського, увесь час дорогу обслуговували українські комунальні служби.

Місцеві мешканці зазначають, що не бачать практичної потреби в існуванні такого паркану, окрім того, що це штучно створює ситуацію соціальної напруги у прикордонному населеному пункті.

Користувачі місцевої фейсбук-спільноти оприлюднили фото з підписом «російські прикордонники забивають стовпи посеред вулиці».

14 червня 2014 року журналістку Громадського телебачення Анастасію Станко затримали російські прикордонники в українському селі Мілове Луганської області, що на кордоні з Російською Федерацією.