УКРАЇНА

Росіянин та 5 громадян Таджикистану просять політичного притулку в Україні – ДПСУ

УКРАЇНА/Росіянин та 5 громадян Таджикистану просять політичного притулку в Україні – ДПСУ
Зберегти
Вигляд

Росіянин та п’ятеро громадян Таджикистану попросили в Україні статус біженця через політичне переслідування на території своїх країн, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Після проведення фільтраційно-перевірочних заходів їх було пропущено в Україну та передано до підрозділів міграційної служби.

«25 серпня в аеропорту «Бориспіль» під час проходження контролю до прикордонників Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» звернулися 5 громадян Таджикистану та попросили притулку. 2 дорослих з трьома дітьми прибули в Київ рейсом з Алмати», – повідомляють прикордонники.

Також до прикордонників Чернігівського загону із заявою про надання статусу біженця в Україні звернувся громадянин Російської Федерації. Він прибув у міжнародний пункт пропуску «Нові Яриловичі» рейсовим автобусом.

Рішення про отримання притулку чоловік прийняв через погрози, які надходили на його адресу за активну громадську позицію.

Він займався протестною діяльністю по відношенню до існуючого в його країні політичного режиму та приймав участь у акціях, за які неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, 21 серпня російський активіст Роман Рословцев попросив Україну надати політичний притулок, через переслідування з боку ФСБ.   

В коментарі Громадському Рословцев сказав, що хоче піти в армію України боротись з Путіним.

Читайте також: «Концепція з маскою Путіна народилась спонтанно». Інтерв'ю Романа Рословцева, який просить політпритулку в Україні

Пов`язані новини