Росіянка Інна Тражукова, яка виступає в категорії до 63 кілограмів у вільній боротьбі, заявила про те, що голова Федерації спортивної боротьби Росії Міхаіл Маміашвілі побив її після програшу на Олімпіаді в сутичці за бронзу полячці Моніці Міхалік.

Про це спортсменка повідомила виданню «Спорт-Экспресс».

«Мене зустрів президент федерації Міхаіл Маміашвілі в нетверезому стані. Він грубо розмовляв і вдарив мене двічі по обличчю. Все це відбувалося при свідках. Після прильоту до Росії я планую написати заяву в прокуратуру, а також повідомити про даний інцидент міністру спорту Росії. Я ж не в рабстві, щоб через програної сутички так зі мною поводитись», – розповіла спортсменка.

Маміашвілі також прокоментував виданню ситуацію. «Тут приїхав кожен за прапор, за країну, за команду, за сім'ю і за прізвище битися. А я цього відношення не побачив: ну, я програла, я думала, а потім через п'ять хвилин ходить – в соцмережах колупається. А що я повинен був з нею робити? Знайти заспокійливі слова? Кому? Дома треба було сидіти! Ось всі кажуть: Маміашвілі в жорсткій формі спілкується. А як я повинен спілкуватися? Соплі підтирати?», – сказав він.

Пізніше, в розмові з «Р-Спорт» голова федерації був більш стриманий і просто заявив, що зі спортсменкою відбулась «жорстка розмова».

На інцидент вже відреагували міністр спорту Віталій Мутко, який пообіцяв розібратися, і глава Олімпійського комітету Росії Олександр Жуков, який просто зауважив, що «керівникам треба намагатися тримати себе в руках».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile