Російська сторона у Спільному центрі з контролю та координації не надає письмових гарантій припинення вогню в Авдіївці Донецької області

Російська сторона у Спільному центрі з контролю та координації не надає письмових гарантій припинення вогню в Авдіївці Донецької області.

Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«На 11:00 бригада електромонтажників і саперів із нашого боку готова приступити до відновлення лінії електропередачі, однак російська сторона в СЦКК наразі не надає письмових гарантій припинення вогню», — написав він у Facebook.

За його словами, координаційний центр працює також над відновленням зв’язку у місті як мобільного, так і стаціонарного.

Жебрівський також повідомив, що вночі Державна служба з надзвичайних ситуацій перепідключила Авдіївську центральну міську лікарню на більш потужний генератор (40 квт). Наразі лікарня функціонує в штатному режимі.

Як повідомив начальник головного управління поліції Донеччини В'ячеслав Аброськін, з метою посилення забезпечення охорони громадського порядку до відновлення електропостачання в місті підсилили Авдіївське відділення поліціі особовим складом спецпідрозділу главку.

Нагадаємо, 17 лютого внаслідок обстрілу Авдіївки 2 місцевих жителів дістали поранень. Також один зі снарядів влучив у котельню школи.

18 лютого Авдіївка залишилася без води та електрики внаслідок артилерійського обстрілу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: