Життя / Спорт

Російське антидопінгове агентство заперечує визнання допінгової змови

Життя/Спорт/Російське антидопінгове агентство заперечує визнання допінгової змови
Зберегти
Вигляд
В установі вважають, що автор The New York Times у матеріалі про допінг у російському спорті спотворив слова її керівниці Анни Анцеліович

Російське антидопінгове агентство заявляє, що автор The New York Times у матеріалі про допінг у російському спорті спотворив і вирвав з контексту слова їх керівниці Анни Анцеліович.

Про це повідомляє «Интерфакс».

До цього прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков заявляв, що слова Анцеліович у матеріалі  The New York Times слід перевірити.

«У відповідь на публікацію в газеті New York Times РУСАДА заявляє, що слова в.о. генерального директора А.А. Анцеліович були спотворені і вирвані з контексту», — йдеться в заяві установи.

В агентстві пояснюють, що в ході бесіди Анни Анцеліович з журналісткою Ребеккою Руїз зробила зауваження, що в звіті про допінгову фальсифікацію, Річард Макларен відмовився від слів «державна система допінгу» і використовував словосполучення «інституційний змова», виключаючи, таким чином, можливу залученість вищого керівництва країни.

«На жаль, Ребекка Руїз, вирвавши з контексту дані слова, створила враження, ніби керівництво РУСАДА визнає наявність інституційної схеми покриття допінгу в Росії. Хотілося б підкреслити, що у РУСАДА немає і не могло бути повноважень на визнання або заперечення подібного факту», — йдеться у повідомленні.

«Розслідуванням по даній справі займається Слідчий комітет РФ. Крім того хотілося б відзначити тверду переконаність РУСАДА, що у кожного обвинуваченого спортсмена є невід'ємне право заперечувати пред'явлені звинувачення», — відзначають в РУСАДА.

Раніше у The New York Times повідомляли, що російські чиновники визнали існування допінгових програм.

Міжнародний олімпійський комітет повторно проаналізує допінг-проби росіян, які виступали в Сочі-2014, Лондоні-2012 та Ванкувері-2010.

На ці рішення вплинула публікація  другої частини доповіді Всесвітнього антидопінгового агентства про вживання допінгу російськими спортсменами.

Раніше повідомлялось, що МОК продовжив санкції проти Росії за допінг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Тисяча російських спортсменів причетна до допінгової змови – Антидопінгова агенція»

Пов`язані новини