Російські банки відмовилися визнавати «паспорти» так званих «ДНР» і «ЛНР» і не відкривають вклади їхнім власникам.

Російські банки відмовилися визнавати «паспорти» так званих «ДНР» і «ЛНР» і не відкривають вклади їхнім власникам.

Про це повідомляє російське агентство РБК.

«Кредитні організації не обслуговують власників цих паспортів, попри указ президента Владіміра Путіна», — йдеться в матеріалі.

Опитані журналістами РБК російські юристи зазначили, що підстав для відмови у видачі кредитів власникам «паспортів» немає. Повідомляється, що російський Центральний банк на запит агентства не відповів.

18 лютого Путін підписав указ про визнання паспортів «ДНР» і «ЛНР».

Також, згідно з указом Путіна, Росія визнає документи про освіту, реєстрацію шлюбу, свідоцтва про народження видані на територіях самоназваних «ЛНР» та «ДНР».

Пізніше віце-спікер Держдуми РФ Пьотр Толстой заявив, що «не можна трактувати указ Путіна про визнання документів самоназваних «ДНР» та «ЛНР» як визнання Росією незалежності Донбасу».

У свою чергу президент України Петро Порошенко заявив, що підписання президентом РФ Владіміром Путіним указу про визнання документів самоназваних «ЛНР» і «ДНР» — це прямий доказ російської окупації частини цієї території.

Крім того повідомлялося, що секретар РНБО України Турчинов вважає визнання паспортів «ЛНР» і «ДНР» виходом РФ з Мінського процесу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: