Життя / Спорт

Російські легкоатлети можуть виступити в Ріо під олімпійським прапором

Життя/Спорт/Російські легкоатлети можуть виступити в Ріо під олімпійським прапором
Зберегти
Вигляд

Російські легкоатлети можуть виступити на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро під олімпійським прапором. Про це в ефірі Громадського повідомив спортивний оглядач телеканалу «Дождь» Алєксей Андронов.

«Зараз навіть Міжнародна федерація готова поміняти один з пунктів свого статуту, щоб дати можливість «чистим» спортсменам, хто не здавав позитивні допінг-проби, хто не був спійманий на допінгу виступити під олімпійським прапором», - сказав він.

Він нагадав, що нинішній президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Себастьян Коу у 80 році приїхав на московську олімпіаду, коли її бойкотували західні країни, під прапором з п’ятьма кільцями.

«Але в Росії досить нервова на це реакція. Єлєна Ісінбаєва вже сказала, що вона в такому вигляді не поїде на Олімпіаду. Вона взагалі назвала це дискримінацією Росії за національною ознакою, збирається звертатися до суду з прав людини», - розповів Андронов.

Нагадаємо, 17 червня, Міжнародна федерація легкої атлетики (IAAF) на засіданні ради залишила в силі дискваліфікацію Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА).

Пов`язані новини