УКРАЇНА

«Російські мафіозі», наркотики і стрілянина: Навчання спецпідрозділу КОРД

УКРАЇНА/«Російські мафіозі», наркотики і стрілянина: Навчання спецпідрозділу КОРД
Зберегти
Вигляд
Новий спецпідрозділ КОРД спільно з прикордонниками провели фінальну фазу навчань, 3 листопада 2016

У київському аеропорту Бориспіль підрозділ особливого призначення Нацполіції КОРД спільно з прикордонним загоном «Дозор» провели фінальну фазу спільних навчань. Бійці відпрацювали умовне знешкодження «російської мафії».

За легендою, злочинне угрупування планувало передати в терміналі 5 мільйонів доларів для оплати контрабандних наркошляхів.

«На території аеропорту мала відбутися зустріч лідерів двох злочинних груп. Планувалася також присутність невстановленого торгівця зброєю. Один із злочинців у супроводі охорони прибув чартерним рейсом з Росії до Києва, де на нього чекали інші зловмисники», — йдеться у легенді спецоперації.

Як повідомив Громадському директор департаменту охорони кордону Анатолій Махнюк, під час навчальної спецоперації «важливо було зберегти життя всіх бійців спецпідрозділів, підозрюваних, свідків та докази, що можуть бути використані під час судового переслідування».

Також у навчаннях брали участь американські спецпризначенці з органів по боротьбі з наркотиками (FAST) і прикордонного патруля США (BORTAC).

КОРД –  це новий підрозділ спецназу Нацполіції, побудований за моделлю американського SWAT. Основними його завданнями є затримання особливо небезпечних озброєних злочинців та організованих кримінальних груп, а також  проведення спецоперацій зі звільнення заручників.

Пов`язані новини