Рішення Міжнародного паралімпійського комітету і Спортивного арбітражного суду про недопуск Паралімпійського комітету Росії до змагань у Ріо поширюється і на зимові Ігри в Південній Кореї.

Про це йдеться у зверненні Паралімпійського комітету Росії.

«Оскільки рішення Міжнародного паралімпійського комітету про не допуск російських спортсменів-інвалідів на Паралімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро поширюється на Паралімпійські зимові ігри 2018 року в Пхенчхан (Південна Корея), вважаємо вкрай важливим швидше відреагувати на звинувачення на адресу Центру спортивної підготовки збірних команд Росії, що внесе ясність в проголошену причину припинення членства ПКР в МПК і тим самим відкриє можливість участі для наших спортсменів в майбутніх Паралімпійських іграх», — йдеться у листі Паралімпійського комітету Росії до Центру спортивної підготовки збірних команд Росії.

Нагадаємо, 7 серпня Міжнародний паралімпійський комітет призупинив членство Російського комітеті. Це стало причиною не допуску російських спортсменів до паралімпійських змагань в Ріо-де-Жанейро. 

23 серпня стало відомо, що Міжнародний спортивний арбітраж відмовився допустити російських спортсменів до Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Раніше Путін пообіцяв влаштувати спортсменам Росії змагання замість Паралімпіади. 

Поділитись: