Національна поліція України на платній основі супроводжує транспортні засоби територією країни.

Так, з 26 лютого надійшло 19 відповідних заявок від російських перевізників, розповів начальник департаменту комунікацій Нацполіціі Ярослав Тракало агентству «Інтерфакс-Україна».

«Національна поліція дійсно надає послуги супроводу транспортних засобів по території України. Але ця послуга надається виключно після подачі відповідної заявки на добровільній основі і є платною. Заявник може оформити таку заявку в 17 пунктах пропуску, сплативши відповідно через термінал або банківську установу», – розповів він.

За його словами, коли заявник оплачує таку послугу і укладається договір, співробітники Національної поліції супроводжують транспортні засоби заявника 37 транснаціональними коридорами.

При цьому начальник департаменту комунікацій звернув увагу, що мова йде не тільки про супроводі російських фур. «Тобто може звернутися будь-який громадянин будь-якої держави», – зазначив Тракало. Однак, за його словами, на даний час всі 19 заявок надійшли від російських перевізників.

Що стосується вартості послуг супроводу, то, за його словами, вона варіюється і залежить від багатьох факторів, в тому числі кілометражу. «Коли такий договір є, то підрозділи забезпечення безпеки дорожнього руху супроводжують такі автомобілі», – сказав Тракало.

Нагадаємо, що Нацполіція визначила транзитні маршрути для російських фур, оскільки Кабмін дозволив транзит російських вантажівок з 25 лютого.

/Фото facebook/svoboda.ua

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile