Політика

Російські шпигуни намагаються підірвати єдність НАТО та ЄС — чеська розвідка

Політика/Російські шпигуни намагаються підірвати єдність НАТО та ЄС — чеська розвідка
Зберегти
Вигляд

Російські агенти в Чехії роблять спроби послабити НАТО та ЄС. Про це йдеться у звіті чеського шпигунського агентства BIS, опублікованому на сайті організації.

В країні перебуває неспівмірна кількість російських шпигунів, йдеться у звіті організації. Вони концентрують свою увагу на поширенні неправдивої інформації через Інтернет про війну в Україні та Сирії, а також дестабілізації відносин всередині ЄС.

Прес-секретар Кремля Дмітрій Пєсков не відповідає на запити про коментар щодо звіту, а у відділі преси російського посольства в Празі не відповідають на дзвінки - повідомляє Bloomberg.

«Велика кількість російських розвідників діяли під дипломатичним прикриттям російського посольства», — говориться у звіті. Російські агенти також працюють над тим, щоб завдати шкоди репутації України та поглибити її міжнародну ізоляцію, повідомляє BIS.

Звіт чеського агентства підтверджує заклопотаність інших членів НАТО у зв'язку з військовими навчаннями Росії і порушеннями повітряного простору в регіоні Балтійського моря.

Більше про:
# Росія
Пов`язані новини