Слідчий комітет Росії відмовився порушувати кримінальну справу про побиття українського режисера Олега Сенцова. Про це повідомляє прес-секретар адвокатів Сенцова Дженні Курпен, пише Дождь.

Причиною відмови стало те, що в квартирі режисера нібито знайшли батіг. На думку СК РФ, це є підтвердженням того, що Сенцов має відношення до дій «садомазохістської спрямованості». Також Слідчий комітет вважає, що травми Сенцову завдала його партнерка незадовго до затримання.

За версією слідства, український режисер був затриманий 11 травня 2014 року. Однак сам Сенцов називає дату 10 травня. На думку адвокатів, саме в період між цими двома датами його били співробітники силових стуктур.

«На нього був надітий поліетиленовий пакет, яким його душили до непритомного стану, йому погрожували згвалтуванням і вбивством, при цьому примушували зізнатися в організації вибухів, підпалах офісів, зберіганні зброї і вибухових речовин», - повідомив адвокат режисера Дмитро Дінзе.

Нагадаємо, що Сенцова в Росії звинувачують у тому, що в квітні 2014 року він буцімто за дорученням Правого сектора створив «терористичну групу» в Сімферополі, метою діяльності якої був вихід Криму зі складу Росії.

Поділитись: