Російські спецслужби вранці, 31 серпня, заблокували храм УПЦ КП в Сімферополі і застосували силу до архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента.

Російські спецслужби вранці, 31 серпня, заблокували храм св. рівноапостольних князів Ольги та Володимира Української православної церкви Київського патріархату в Сімферополі. Більше того, силовики пошкодили руку архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента.

Про це Климент розповів «Крим.Реалії».

«Судові пристави пошкодили руку, коли я намагався зайти на перший поверх, схопили за руку і виламали її. Пекельний біль, чекаю «швидку допомогу». Повністю перший поверх заблокований, незважаючи на те, що згідно із законом вони повинні були опечатати тільки 112 метрів квадратних, у мене доступу немає ні до одного приміщення», — сказав Климент.

Як повідомив директор державного підприємства «Національне газетно-журнальне видавництво» Андрій Щекун, частина майна українського храму в Криму була зіпсована. Виконавча служба поки не коментує те, що відбувається.

Після анексії підконтрольна Кремлю влада захопила частину будівель Кримської єпархії Української православної церкви Київського патріархату та провела конкурс на оренду частини приміщень церкви. Архієпископ Климент закликав світову спільноту до захисту національних, культурних і релігійних прав громадян України в Криму.

Раніше архієпископа Климента затримали російські прикордонники на адміністративній межі при в’їзді в Крим.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: