Серед замовників такого програмного забезпечення концерн «Алмаз-Антей», що виробляє зенітні комплекси «Бук», і «Главгосэкспертиза», яка бере участь у будівництві моста через Керченську протоку.

Російські державні компанії, у тому числі кримські підприємства, закуповували програмне забезпечення Microsoft в обхід західних санкцій.

Про це з посиланням на дані сайту держзакупівель пише Reuters.

Організації, які потрапили під санкції, закупили не менше п'яти тисяч продуктів Microsoft на загальну суму понад 60 мільйонів рублів.

Серед замовників такого програмного забезпечення концерн «Алмаз-Антей», що виробляє зенітні комплекси «Бук», і «Главгосэкспертиза», яка бере участь у будівництві моста через Керченську протоку. Обидві компанії придбали продукти Microsoft з відкритою ліцензією, яка вимагає розкривати всі реквізити покупця.

В усіх випадках поставки здійснюються через третіх осіб. Неназваний представник однієї з компаній, які перепродують ПО, розповів Reuters, що «якщо сьогодні вимкнути всі програмні продукти Microsoft в Криму, відсотків дев'яносто економіки Криму просто зупиниться».

У Microsoft агентству заявили, що вивчають питання про постачання своїх продуктів в обхід санкцій.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile