Суд у Москві залишив режисера Кирила Серебренникова під домашнім арештом, таким чином відмовивши його адвокатам в апеляції на попереднє рішення суду.

Суд у Москві залишив режисера Кирила Серебренникова під домашнім арештом, таким чином відмовивши його адвокатам в апеляції на попереднє рішення суду.

Про це повідомляє «Дождь».

Серебренникова звинувачують в організації розкрадання 68 мільйонів рублів з державного бюджету, які були виділені Міністерством культури РФ на реалізацію проекту «Платформа» — ним займалася заснована Серебренниковим «Сьома студія».

У суді Серебренникова зазначив, що не намагався втекти, коли проходив у справі як свідок, а також сказав, що слідство знало про всі його закордонні контракти.

««Бігти не можна, бігти — це визнавати провину. Технічно це неможливо, тому що всі паспорти у них», — сказав режисер.

У цій справі також фігурують і колишні співробітники студії: головний бухгалтер Ніна Масляєва, яка нині перебуває під домашнім арештом, гендиректор Юрій Ітин, який теж під арештом, та генеральний продюсер Олексій Малобродський. Малобродський єдиний з фігурантів справи перебуває у СІЗО.

У жовтні суд Москви продовжив домашній арешт режисеру і керівнику «Гоголь-Центра» Кирилу Серебренникову.

Тоді під час засідання  до матеріалів справи долучили додатковий список людей, які поручились за Серебренникова. Серед них Йосип Кобзон, Мирон Федоров (репер «Оксімірон»), Зураб Церетелі, Борис Гребенщиков, Олександр Цекало, Станіслав Говорухін, Аліса Фрейндліх, Олег Басилашвілі та інші. Всього в цьому списку понад 30 імен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Театральне розслідування: у чому звинувачують російського режисера Кирила Серебренникова.

Поділитись: