ENRU

Російському актору та каскадеру заборонили в’їзд в Україну через візит до Криму

Українські прикордонники заборонили в’їзд на три роки російському актору та каскадеру через незаконне відвідування ними анексованого Криму для зйомок фільму.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Прикордонники у київському аеропорту «Жуляни» виявили росіянина, який прямував рейсом «Мінськ-Київ». Щодо цього громадянина надійшла інформація, що він ймовірно порушив законодавство України та перетинав державний кордон через недіючі пункти пропуску і перебував в анексованому Криму.

Цим чоловіком виявився російський актор Борис Каморзін, який у 2015 році для зйомок фільму без відповідного дозволу відвідав анексований Крим.

Крім того, на пункті пропуску «Старокозаче» Одеської області викрили ще одного росіянина — каскадера Сергія Михайлова, який в 2015 році відвідував анексований Крим.

Загалом на сьогодні щодо 122 іноземців — діячів культури та мистецтва, які незаконно були в Криму — ухвалили рішення про заборону їм в’їзду в Україну.

Борис Каморзін знімався у фільмі українського режисера Сергія Лозниці «Донбас», у 2015 році зіграв роль Хрущова у фільмі «Головний». Також він знімався у російських ситкомах та серіалах.

Раніше російський музикант Антоха МС заявив, що його не пустили в Україну.

Також прикордонники не пустили в Україну учасника російського гурту «А-студио», якому разом з іншими 103 діячами культури заборонили в'їзд в Україну.