Служба безпеки України заборонила на три роки в'їзд в Україну російському коміку Данилу Поперечному.

Служба безпеки України заборонила на три роки в'їзд в Україну російському коміку Данилу Поперечному. 

Про це Громадському повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська. 

18 травня комік мав виступити з концертом у Києві. Однак до СБУ звернулися представники Громадянського руху «Відсіч» і заявили, що Поперечний має «антиукраїнську позицію». 

У коментарі Громадському предстаник руху заявив, що Поперечний «схвалював висловлювання Володимира Путіна щодо анексії Криму».

Також в 2015 році він висловлювався «за дружбу між українськими та російськими народами», що в русі сприйняли, як підтримку збройної агресії РФ проти України.

Представник руху також зазначив, що на їхню думку, СБУ займає «надто обережну позицію» та не часто звертає уваги на діячів, які висловлюють «антиукраїнську позицію».

Сам Поперечний заперечує будь-яку «антиукраїнську позицію». 

«У вас немає найменшого права забороняти мені в’їзд в країну, в якій я закінчив середню школу, в якій живуть мої друзі і однокласники, а також моя мама. Про яку таку «антиукраїнську» позицію взагалі може йтися? Ви хоч знаєте, хто я і чим займаюся в Росії?», — написав Поперечний у коментарях до посту руху «Відсіч» у Facebook. 

Російський комік Данило Поперечний у своїх Stand-Up виступах та роликах в Youtube зазвичай критикує російський режим. Зокрема, він випустив ролик, в якому критикує чинну владу і верхівку Російської православної ценркви. Через висміювання церкви Поперечному погрожував судом депутат Держдуми Віталій Мілонов.

Відео: Youtube/Данило Поперечний 

Також він виступав на захист російського блогера Руслана Соколовського, якого суд РФ визнав винним в образі почуттів вірян після запису ролика, в якому Соколовський ловив покемонів в храмі.

У вересні 2017-го СБУ заборонила в'їзд до України російському реперу «Баста». Раніше повідомлялося, що Служба безпеки заборонила в'їзд на три роки на територію України російському співакові, екс-солісту гурту HI-FI Міті Фоміну.

Поділитись: