Життя

Російську делегацію не пустили до Молдови

22 листопада, 2017 17:03
Життя/Російську делегацію не пустили до Молдови
Зберегти
Вигляд
Російську делегацію, яка приїхала на форум ділового співробітництва «Москва-Бєльці-Молдова», не пустили у Республіку Молдова.

Російську делегацію, яка приїхала на форум ділового співробітництва «Москва-Бєльці-Молдова», не пустили у Республіку Молдова.

Про це повідомили віце-голови «Нашої партії» під час прес-конференції, що відбулася 22 листопада, передає Zdg.

Представники партії назвали інцидент «прикладом того, як діє банда». Мер міста Бєльці і лідер «Нашої партії», Ренато Усатий, назвав подію «свавіллям» і обіцяв розібратися з ситуацією.

Представниця прес-служби Прикордонної поліції Республіки Молдова Раїса Новіцкі повідомила, що десяти громадянам Російської Федерації не дозволили в'їхати в Республіку Молдова у зв'язку з тим, що вони не змогли пояснити причину свого візиту в країну.

«У прикордонній поліції не було інформації про те, що це була офіційна делегація. Водночас делегація не змогла надати документи , які б підтверджували, що вони братимуть участь у форумі», —повідомила речниця.

Нагадаємо, Молдова відмовила російській делегації у перетині повітряного простору Молдови та приземленні в аеропортах Кишинева й Тирасполя російських літаків.

Пов`язані новини