Російський активіст Роман Рословцев просить Україну надати політичний притулок, через переслідування з боку ФСБ. 

Про це Рословцев повідомив Громадському.

«Причина, чому я вирішив просити притулку в Україні — неможливість продовжувати протестну діяльність в Росії. Біля мого будинку в Москві чергували працівники ФСБ, тому ніяких речей я з собою не брав, приїхав сюди ні з чим», — сказав він в коментарі Громадському.

Активіст додав, що з офіційним звернення до Міграційної служби він прийде 22 серпня.  

Раніше, у Державній прикордонній службі повідомили про те, що сьогодні у пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час проходження прикордонного контролю попросив політичного притулку громадянин Росії.

«Він звернувся до прикордонників Чернігівського загону із заявою щодо отримання статусу біженця на території України у зв’язку з політичним переслідуванням в Росії», — повідомили прикордонники. 

Активіст Роман Рословцев 11 разів виходив на пікети в масці російського президента Владіміра Путіна. Щоразу, співробітники поліції затримували його та відбирали маску. В середині червня Тверський районний суд Москви заарештував його на 30 діб після чергової акції. 

За задумом активіста, затримуючи його, співробіники поліції реагують на злочини російського президента, працюючи як поліція в правовій державі. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile