Російський депутат Віталій Мілонов пропонує на законодавчому рівні спільно із МОЗ РФ прирівняти інтимні товари до лікарських та продавати за призначенням лікаря.

Російський депутат Віталій Мілонов пропонує на законодавчому рівні спільно із МОЗ РФ прирівняти інтимні товари до лікарських та продавати за призначенням лікаря.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

Мілонов попросив у російського Міністерства охорони здоров'я сприяння у тому, щоб встановити контроль за розповсюдженням інтимних товарів, та здійснювати його у відповідності з чинним регулюванням у сфері обігу лікарських засобів та медичних виробів.

При цьому поширення зазначених товарів буде вимагати ліцензування.

Мілонова заявляє, що поява «нездорового інтересу до сексу» і провокування «сексуальних відхилень» обумовлені зокрема «зовнішніми причинами»: порнографією та спеціалізованими магазинами «товарів для дорослих».

Водночас російський Патріарх Кирил на своєму виступі у Бішкекському університеті у Киргизстані порівняв гей-шлюби із фашизмом, пише «Медуза».

Зокрема він заявив, що люди «повстають» проти законів про гей-шлюби з тих же причин, що й раніше проти «фашистських законів і законів апартеїду». 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: