Російський кандидат у президенти, опозиціонер Олексій Навальний заявив, що у разі перемоги він виконає Мінські угоди і виведе війська з Донбасу

Російський кандидат у президенти, опозиціонер Олексій Навальний заявив, що у разі перемоги на виборах він виконає Мінські угоди і виведе війська з Донбасу.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу «Дождь».

«Для того, щоб врегулювати проблему Донбасу, потрібно зробити те, що підписав відомий вам знайомий — Путін Володимир Володимирович, почати з того, щоб виконати Мінські угоди. Я виконаю російську частину Мінських угод, передам контроль над кордоном», — сказав Навальний.

Опозиціонер не заперечив, що на Донбасі є російські війська.

«Безумовно, там є наші війська. Безумовно, там є збройні групи, які підтримують зв'язок з Росією безпосередньо, це багаторазово, в тому числі, визнали керівники цих невизнаних республік. Вони прямо кажуть, що без російської підтримки, без російських військ вони не можуть воювати», — сказав він.

Навальний вважає, що «простого вирішення кримської проблеми не існує», на півострові потрібно провести другий референдум. Перший референдум опозиціонер не визнає, другий, на його думку, світ теж не визнає, «але важливо дати людям можливість висловити свою волю».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Російський опозиціонер Навальний оприлюднив розслідування про будинки Мєдвєдєва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile