Світ

Російський рубль впав на 8% після запровадження нових санкцій США

11 квітня, 2018 13:24
Світ/Російський рубль впав на 8% після запровадження нових санкцій США
Зберегти
Вигляд
Російська національна валюта втратила 8% вартості по відношенню до долара та опустилась до найнижчого рівня починаючи з листопада 2017 року внаслідок запровадження нових американських санкцій проти російських олігархів.

Російська національна валюта втратила 8% вартості по відношенню до долара та опустилась до найнижчого рівня починаючи з листопада 2017 року внаслідок запровадження нових американських санкцій проти російських олігархів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Крім цього, зазначається, що інвестори, які напередодні купили російські облігації, починають масово їх перепродувати у зв’язку з невпевненістю, що панує на ринку.

«Прибутковість російських облігацій зросла до найвищого рівня за останні 4 місяці, а їхня популярність суттєво впала», — повідомляє Bloomberg.

Зростання відсоткових ставок за російськими облігаціями означає зростання вартості державного запозичення в Росії.

Крім цього, зазначається, що багато іноземних інвесторів зазнали збитків внаслідок нових американських санкцій. Так, понад третина всіх власників російських рублевих облігацій — іноземці.

Раніше повідомлялось, що євро в Росії здорожчало до найвищого за 2 роки показника.

Після нових санкцій США у Росії курс долара уперше з листопада 2017-го перевищив 60 рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові санкції США не вплинуть на зустріч Трампа з Путіним.

Також в РНБО повідомляли, що готуються до запровадження аналогічних американським санкціям щодо російських олігархів.

Нагадаємо, через нові санкції США найбагатші росіяни у понеділок, 9 квітня, втратили загалом 16 мільярдів доларів.

Раніше повідомлялося, що російські олігархи після введених Сполученими Штатами санкцій загалом за один день втратили понад 14 мільярдів доларів.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

Пов`язані новини