Служба безпеки України розробила порядок для організації гастролей російських артистів в Україні.

Служба безпеки України розробила порядок для організації гастролей російських артистів в Україні. 

Як повідомляє прес-служба СБУ, дані артистів з країни-агресора (у тому числі сценічний псевдонім) треба буде подавати за 30 днів до початку гастролей в Україні.

«Якщо учасником запланованого гастрольного заходу є громадянин країни-агресора, організатор не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення гастрольного заходу подає до Служби безпеки України запит на отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході», — ідеться у повідомленні СБУ.

Артисти з РФ мають направити в СБУ запит для отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення до участі у гастрольному заході. 

Зокрема, треба надати інформацію про: 

— організатора гастрольного заходу (назва, код ЄДРПОУ, П.І.Б. керівника);

— дата, час, місце проведення (місто, адреса) та назва гастрольного заходу;

— П.І.Б., дата народження, сценічний псевдонім громадян (-ина,-ки) країни-агресора, які плануються до участі у гастрольному заході, їх (її, його) належність до творчих колективів та інша інформація, яка характеризує їх (її, його) творчу діяльність.

«Протягом 10 днів з моменту одержання запиту розглядає та надає організатору гастрольного заходу відповідь про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході», — повідомили в СБУ.

Зазначається, що порядок розроблений згідно із законом «Про внесення змін до Закону України «Про гастрольні заходи в Україні» щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів за участі громадян держави-агресора».

В Одесі активісти зірвали концерт російського актора Райкіна.

Поділитись: