Життя / Спорт

Російських важкоатлетів відсторонили від Олімпіади

Життя/Спорт/Російських важкоатлетів відсторонили від Олімпіади
Зберегти
Вигляд

Збірну Росії з важкої атлетики у повному складі відсторонено від участі в Олімпійських іграх 2016 року, які пройдуть у Ріо-де-Жанейро.

Таке рішення ухвалила Міжнародна федерація важкої атлетики, повідомляє «Медуза».

Причиною відсторонення стали докази вживання допінгу в російському спорті.

Раніше, 18 липня, Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) знайшло підтвердження фактів вживання допінгу російськими спортсменами на Олімпіаді в Сочі 2014 року. 

Зокрема, за висновками WADA, Міністерство спорту РФ керувало, контролювало і проводило маніпуляції з результатами аналізів спортсменів і їх антидопінговими пробами при активній участі ФСБ.

17 червня Міжнародна федерація легкої атлетики (IAAF) на засіданні ради залишила в силі дискваліфікацію Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА).

В даний момент російські легкоатлети відсторонені від участі в міжнародних змаганнях. Таке рішення було ухвалено в листопаді 2015 року після доповіді незалежної комісії WADA, яке звинуватило російські спортивні організації і владу у втручанні в роботу антидопінгової лабораторії в Москві.

Згідно даних розслідування журналістів німецького телеканалу ARD, Міністр спорту Росії Віталій Мутко міг бути причетний до приховування інформації про систематичне застосування допінгу російськими спортсменами.

Хто з російських спортсменів може поїхати на Олімпіаду в Ріо, читайте в нашому матеріалі.

Пов`язані новини